EDEN PARK2-izbový byt na prenájom (D2)

2-izbový byt na prenájom

EDEN PARK (D2): KVALITA JE PODSTATNEJŠIA AKO KVANTITA | EXKLUZÍVNY DVOJIZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM & PARKING

“KVALITA JE PODSTATNEJŠIA AKO KVANTITA. JEDEN HOME RUN JE LEPŠÍ AKO DVA DOUBLE.” – Steve Jobs

BYT D2 58,00 m2 + 7,00 m2 loggia EUR 485,-/Mesiac + EUR 265,- Energie, inkl. Parkovacie státie v podzemnej garáži & Internet

Spokojné & pohodlné bývanie poskytuje dvojizbová novostavba, o výmere 58 m2, s príjemnou loggiou, o výmere 7 m2, nachádzajúca sa na 5/7 poschodí v novom komplexe Eden Park na brehu jazera Štrkovec, len 4 km od centra mesta, v mestskej časti Bratislava – Ružinov.

IZBY2
KÚPEĽŇA1
PARKING1
https://www.edenpark.sk/wp-content/uploads/2021/11/20.png
https://www.edenpark.sk/wp-content/uploads/2021/11/4.png
https://www.edenpark.sk/wp-content/uploads/2021/11/18.png
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE BYTU:
Vstupná chodba so vstavanou skriňou
Praktický samostatný šatník
Priestranná, kompletne prerobená kúpeľňa s vaňou, umývadlom, novou práčkou & toaletou
Veľkorysá obývacia izba spojená s kuchyňou zariadenou so všetkými vstavanými spotrebičmi, s jedálenskou a barovou časťou & so vstupom na tichú loggiu
Spálňa so vstavanou skriňou & vstupom na loggiu

CENA BYTU:
Nadštandardný byt sa prenajíma za cenu EUR 485,-/Mesiac + EUR 265,- Energie, inkl. parkovacie státie v podzemnej garáži & Internet.

VYBAVENIE BYTU:
Byt orientovaný na východnú svetovú stranu je tvorený z nadštandardných materiálov a po čiastočnej rekonštrukcii. Má plávajúce parkety a dlažbu, plastové okná, interiérové dvere v nadštandardnej výške, kompletne zariadenú kuchynskú linku so spotrebičmi (umývačka riadu, nová mikrovlnná rúra, elektrická rúra, sklo-keramická varná doska a nová chladnička s mrazničkou), nábytkom a zariadením (sedacia súprava, konferenčný stolík, televízor, jedálensky stôl so stoličkami, barový pult so stoličkami, manželská posteľ, nočné stolíky, vstavaná skriňa) & bezpečnostné protipožiarne vchodové dvere. Kúpeľňa prešla kompletnou rekonštrukciou a v byte je taktiež úplne nová pračka.

JAZERO

PRIESTRANNÝ

PARK

ZARIADENÝ

PARKOVANIE

BEZPEČNOSŤ

POSCHODIE5 / 7
POČET IZIEB2
LOGGIA7.00 m²
CELKOVÁ ROZLOHA65.0 m²
POPIS OBJEKTU

OBJEKT:
Nadštandardný byt sa nachádza v modernom komplexe Eden Park z roku 2010, ktorý pozostáva z komerčnej pasáže s obchodnými prevádzkami na prízemí a podzemných parkovísk s parkovacími státiami.

Komplex má vstupnú loby s 24 hodinovou strážnou službou a kamerovým systémom, ktoré zaručujú bezpečnosť celého objektu.
Relax & oddych v centre rušného veľkomesta ponúka nadštandardný a moderný komplex, pozostávajúci z 268 bytov, komerčnej pasáže s obchodnými prevádzkami na prízemí a dvomi podzemnými podlažiami s 355 parkovacími státiami.

Eden Park je polyfunkčný objekt s piatimi samostatne prístupnými blokmi, z čoho jeden blok tvorí hlavnú budovu tzv. “Eden” s panoramatickým výhľadom na celé mesto & jazero. Ďalšie štyri bloky tvoria bývanie vo vnútrobloku, tzv. “Park” v obklopení zelene s detským ihriskom.

LOKALITA:
Dvojizbový byt je v tesnej blízkosti Štrkoveckého jazera, na dosah biznis centier APOLLO, CBC, obchodných centier Polus, Central alebo Eurovea a len kúsok od centra s jednoduchým napojením na diaľničný obchvat & MHD.

Obytný komplex je ideálne umiestnený neďaleko od centra a zároveň na dosah relaxačných a športových aktivít. V okolí športoviská, park, nákupné centrá, jazero, školy, materské škôlky, športové štadióny, dostatok zelene.

OBHLIADKY:
Dvojizbový byt je k dispozícii okamžite. Konkrétnejšie informácie ohľadne obhliadok si môžete dohodnúť s nami cez telefón, mailom, alebo použite pre rýchlu komunikáciu formulár nižšie (Registrácia Obhliadky).

PLATOBNÉ PODMIENKY A DOBA NÁJMU:
Doba nájmu pri tomto dvojizbovom byte je minimálne 1 rok.
Prvé platby pri podpise nájomnej zmluvy sú štandardne následujúce: 1. nájom (EUR 750,-) + Depozit (EUR 750,-) + Provízia pre realitnú spoločnosť ADRID REAL (EUR 380,-).

© Copyright by ADRID REAL s.r.o. – Fotografie, texty & videozábery sú majetkom a autorským dielom spoločnosti ADRID REAL s.r.o.

KONTAKTUJTE NÁSNaplánujte si Obhliadku

Exkluzívny byt disponuje parkovacím státím prístupným priamo výťahom & ponúka veľkolepý relax v širšom centre mesta s jedinečnou aglomeráciou v tesnej blízkosti jazera Štrkovec.
https://www.edenpark.sk/wp-content/uploads/2021/08/800x600-640x480.png

Dipl.-Ing.Adriana Mátyásová

Real Estate Consultant

+421 948 805 905
adridreal@adridreal.sk
INSTAGRAM
ZAVOLAJTE NÁM

ADRID REAL, tak ako aj mnohé ďalšie spoločnosti, ktorým záleží na pohodlí a maximmálnej spokojnosti svojich klientov sa rozhodli priniesť inováciu a automatizáciu aj do sektoru Realít.

Chcite Viac. Dostaňte Viac.

© 2008 – 2021 ADRID REAL s.r.o. | Fotografie, texty a videá sú autorským dielom spoločnosti ADRID REAL s.r.o.