EDEN PARKVÝNIMOČNOSŤ, PRIESTRANNOSŤ & INŠPIRÁCIA: PRENÁJOM TROJIZBOVÉHO BYTU

VÝNIMOČNOSŤ, PRIESTRANNOSŤ & INŠPIRÁCIA: PRENÁJOM TROJIZBOVÉHO BYTU

EDEN PARK: KVALITA JE PODSTATNEJŠIA AKO KVANTITA | EXKLUZÍVNY TROJIZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM & PARKING

Byt o rozlohe 96 m2, veľká loggia, prídavný skladový priestor priamo v byte, navyše pivnica a parkovacie miesta v podzemnej garáži v top lokalite pri jazere Štrkovec – toto všetko prináša elegantný byt nachádzajúci sa na druhom nadzemnom podlaží, ktorý svojou očarujúcou priestrannosťou ponúka nielen nadštandardné bývnie, ale aj každodenný zdroj inšpirácie pre kvalitnejší a pohodový život.

Tento prémiový byt je k dispozícií okamžite za mesačnú cenu nájmu 900,- EUR + energie 250,- EUR. Bonusom je internet a 1x parkovacie miesto v cene. Možnosť prenájmu druhého parkovacieho miesta za cenu 50,- EUR/mes. a čiastočného dozariadenia bytu na základe individuálnej dohody.

IZBY3
KÚPEĽŇA2
PARKING2
https://www.edenpark.sk/wp-content/uploads/2021/10/5-2.png
https://www.edenpark.sk/wp-content/uploads/2021/10/2-2.png
https://www.edenpark.sk/wp-content/uploads/2021/10/12-2.png
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE BYTU:
Vstupná chodba so samostatným skladovým priestorom
Chodba s roll-door skriňou
Kúpeľňa 1 s toaletou, sprchovým kútom a pračkou
Priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a výstupom na loggiu
Spálňa 1 so samostatným šatníkom a privátnou kúpeľňou
Kúpeľňa 2 s vaňou a toaletou
Spálňa 2 s roll-door skriňou a výstupom na loggiu
Loggia

VYBAVENIE BYTU:
Byt je orientovaný na tri svetové strany, je tvorený z kvalitných materiálov, ktoré dopĺňajú dvere v nadštandardnej výške a klimatizácia.
Prenajíma sa s kompletne zariadenou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, elektrická rúra, sklo-keramická varná doska, chladnička s mrazničkou, kávovar a odsavač pár), nábytkom a zariadením (sedačka v tvare L, policová zostava a stolík pod TV, jedálensky stôl so stoličkami, manželská posteľ s roštami, nočné stolíky, jednolôžko s úložným priestorom a matracom, šatník s policovým systémom a roll-door skrine). Jedinečnosť tohto bytu podčiarkujú dve kúpeľne s toaletou, ktoré ponúkajú práčku, sprchový kút aj vaňu, priestranná loggia prístupná z dvoch samostatných izieb, ako aj samostatná vstupná chodba, ktorá je súčasťou bytu a ponúka uzamykateľný skladový priestor s možnosťou využitia ako pridavný šatník, špajzu, či kumbál.

CENA:
Nadštndardný byt sa prenajíma za mesačnú cenu nájmu 900,- EUR + energie 250,- EUR. Internet a 1x parkovacie miesto v podzemnej garáži v cene nájmu.
Možnosť prenájmu druhého parkovacieho miesta za cenu 50,- EUR/mes.

JAZERO

PRIESTRANNÝ

PARK

ZARIADENÝ

PARKOVANIE

BEZPEČNOSŤ

POSCHODIE2 / 6
POČET IZIEB3
LOGGIA6.91 m²
CELKOVÁ ROZLOHA108.91 m²
POPIS OBJEKTU

POPIS OBJEKTU:
Byt sa nachádza v modernom komplexe Eden Park z roku 2010, ktorý pozostáva z komerčnej pasáže s obchodnými prevádzkami na prízemí a podzemných parkovísk s parkovacími státiami.

Komplex má vstupnú loby s 24 hodinovou strážnou službou a kamerovým systémom, ktoré zaručujú bezpečnosť celého objektu.
Relax & oddych v centre rušného mesta ponúka nadštandardný a moderný komplex, pozostávajúci z 268 bytov, komerčnej pasáže s obchodnými prevádzkami na prízemí a dvomi podzemnými podlažiami s 355 parkovacími státiami.

Eden Park je polyfunkčný objekt s piatimi samostatne prístupnými blokmi, z čoho jeden blok tvorí hlavnú budovu tzv. “Eden” s panoramatickým výhľadom na celé mesto & jazero. Ďalšie štyri bloky tvoria bývanie vo vnútrobloku, tzv. “Park” v obklopení zelene s detským ihriskom.

POPIS LOKALITY:
Dvojizbový byt je v tesnej blízkosti Štrkoveckého jazera, na dosah biznis centier APOLLO, CBC, obchodných centier Vivo, Central, Nivy alebo Eurovea a len kúsok od centra s jednoduchým napojením na diaľničný obchvat & MHD.

Obytný komplex je ideálne umiestnený neďaleko od centra a zároveň na dosah relaxačných a športových aktivít. V okolí športoviská, park, nákupné centrá, jazero, školy, materské škôlky, športové štadióny, dostatok zelene.

OBHLIADKY:
Trojizbový byt je k dispozícii ihneď. Konkrétnejšie informácie ohľadne obhliadok si môžete dohodnúť s nami telefonicky alebo e-mailom.

PLATOBNÉ PODMIENKY A DOBA NÁJMU:
Doba nájmu pri tomto trojizbovom byte je minimálne 1 rok.
Prvé platby pri podpise nájomnej zmluvy sú štandardne následujúce: 1. nájom (EUR 1.150,-, prípadne EUR 1.200,- pri prenájme aj druhého parkovacieho miesta) + Depozit (EUR 1.150,-/1.200,-) + Provízia pre realitnú spoločnosť ADRID REAL (EUR 600,-).

© Copyright by ADRID REAL s.r.o. – Fotografie, texty & videozábery sú majetkom a autorským dielom spoločnosti ADRID REAL s.r.o.

KONTAKTUJTE NÁSNaplánujte si Obhliadku

Exkluzívny byt disponuje parkovacím státím prístupným priamo výťahom & ponúka veľkolepý relax v širšom centre mesta s jedinečnou aglomeráciou v tesnej blízkosti jazera Štrkovec.
https://www.edenpark.sk/wp-content/uploads/2021/08/800x600-640x480.png

Dipl.-Ing.Adriana Mátyásová

Real Estate Consultant

+421 948 805 905
adridreal@adridreal.sk
INSTAGRAM
ZAVOLAJTE NÁM

ADRID REAL, tak ako aj mnohé ďalšie spoločnosti, ktorým záleží na pohodlí a maximmálnej spokojnosti svojich klientov sa rozhodli priniesť inováciu a automatizáciu aj do sektoru Realít.

Chcite Viac. Dostaňte Viac.

© 2008 – 2021 ADRID REAL s.r.o. | Fotografie, texty a videá sú autorským dielom spoločnosti ADRID REAL s.r.o.