Formuláre

  • Formulár pre Majiteľov Nehnuteľností / Chcem Predať, Prenajať
  • Sledovať Ponuky / Chcem Kúpiť - Hľadám si prenájom
  • Formulár - Príslušenstvo / Predám, Prenajmem - Garáž, Pivnica
  • Formulár - Smart Kalkulačka
  • Formulár - Dopyt na Nebytový priestor

Prinášame systém, ktorý Vám umožní jedným kliknutím sledovať proces celého predaja, či prenájmu, v akom štádiu sa práve práca s Vašou nehnuteľnosťou nachádza a môžete sa online zapojiť do celého priebehu. A to vždy vtedy, keď máte čas Vy. Práve vtedy, keď to zaujíma Vás. Priamy vstup do našej aplikácie.

Sledovanie všetkých aktivít, ktoré sa dejú na Vašej nehnuteľnosti – Marketing, analýzy, report, obhliadky… Dohodnúť si termíny, respektívne spoločné návrhy týkajúce sa Vašej nehnuteľnosti priamo cez aplikáciu. Online komiunikácia, Video-Zoom Report.

Viac: —> NAŠE SLUŽBY

EDEN PARK  – sledovať NOVÉ PONUKY

Už nemusíte neustále sledovať ponuky. Svoj čas využite pre svoj prospech a my Vám pošleme automatické upozornenie priamo na Váš E-Mail, alebo Vás upozorníme sms správou a to ešte predtým ako nová ponuka bude prístupná pre verejnosť.

Pomôžeme Prenajať / Predať Váš nebytový priestor rýchlejšie a bezpečne.

EDEN PARK PREMIUM – Prosíme vyplňte formulár nižšie. Náš prvý voľný Agent Vás bude kontaktovať pre odsúhlasenie našej spolupráce Online a dohodne si s Vami termín osobnej obhliadky.

Smart Online Kalkulačka Eden Park – Výpočet ceny Vašej nehnuteľnosti (Bytu). Zadajte základné údaje a parametre Vášho bytu. Výsledok dostanete v priebehu pár minút na Váš email.

Výsledná cena je len orientačná. Náš automatizovaný systém je generovaný na základe dostupných zdrojov – Trh.sk, adridreal.sk

Hľadáte nebytový priestor?

Vyplňte formulár nižšie a my Vám pošleme automatické upozornenie priamo na Váš E-Mail, alebo Vás upozorníme sms správou o novej ponuke.

https://www.edenpark.sk/wp-content/uploads/2024/04/Dizajn-bez-nazvu-2024-04-28T172625.443.png
Online Office | Drieňová 1H | Eden Park
adridreal@adridreal.sk

Follow us:

ESHOP EDEN
CALL US

Vyberte si partnera, ktorý pozná kvalitu Vašej nehnuteľnosti, dokáže obhájiť stanovenú cenu a umožní Vám sledovať celý priebeh predaja.

© ADRID REAL s.r.o.